O nas

PRConnect powstała w lutym 2017 roku.

Główne obszary działalności to:

Public relations – tworzenie i realizacja strategii PR, planowanie i realizacja kampanii informacyjnych, nawiązywanie relacji z mediami, dystrybucja informacji prasowych do mediów w Polsce i na świecie.

Organizacja eventów – planowanie, organizacja, realizacja eventów m.in. konferencji prasowych, konferencji branżowych, spotkań biznesowych.

Lidia Sobańska – Prezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Najważniejsze doświadczenie zawodowe zdobyła w Polskiej Agencji Prasowej SA na stanowiskach: członek Zarządu PAP, członek Rady Nadzorczej EPA (European Photo Agency), Przez wiele lat nadzorowała dziennikarską działalność agencji współpracując z krajowymi odbiorcami w radiu, telewizji i prasie oraz światowymi agencjami informacyjnymi, w tym także reprezentując PAP w organizacjach EPA, MINDS, EANA. Współtworzyła międzynarodowe projekty NENA (Network of European News Agencies) i SHPAENA (Safeguarding the Historical Photographic Archives of European News Agencies. Posiada także doświadczenie w organizacji obsługi medialnej masowych imprez w tym wizyty Papieża Franciszka i Światowych Dni Młodzieży.

Od 5 lat uczestniczy w realizacji innowacyjnego projektu M/platform, rozwiązania dla rynku FMCG. Fascynatka w zakresie rozwiązań AI.
W wolnym czasie równie aktywna: biega, gra w squasha, jeździ na nartach i podróżuje